Учні п’ятих класів зібрали макулатуру 5-А зібрав 32 % від усієї зібраною макулатури 5-Б зібрав 28 %

усієї зібрано йому макулатуру а 5-В зібрав 160 кілограм мукулатури скільки кілограм мукулатури зібрали учні 5-А і 5-Б класів?

Ответы на вопрос

Отвечает Кафтанатина Екатерина.

Ответ:

5-А собрал 128кг; 5-Б собрал 112кг.

Пошаговое объяснение:

1) 100-(32+28)= 40%(макулатуры)- осталось собрать 5-В

2) 160:40*100= 400(кг)- было всего макулатуры

3) 400:100*32=128(кг)- собрал 5-А

5) 400:100*28=112(кг)- собрал 5-Б

Проверка:

112+128+160= 400(кг)