Запиши математичний вираз, знайди його значення. Суму добутку чисел шістсот вісімнадцять і два та

числа сорок п'ять зменшити i ушість разів. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Старский Максим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(618 * 2) + (45 : 6) =

1236 + 7,5 = 1243,5