Розв'яжіть рівняння графічно x2=4x+5


Ответы на вопрос

Отвечает Стахов Броніслав.

х² = 4х+5

х²-4х-5=0

D = 16-4*(-5) = 16+20=36

√D = 6

х1 = (4+6) : 2=5

х2 = (4-6) : 2 = -1

Відповідь : х1 = 5; х2 = -1