сума трьох чисел дорівнює 90. Знайди ці числа якщо, перше число в 7 разів більше за друге, а третє

на 9 більше за друге. 5клас

Ответы на вопрос

Отвечает Ермекова Алина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай  друге число - х, тоді перше - 7х, а трете - х+9

Складемо рівняння:

х+ 7х + х+9= 90

9х= 90 - 9

9х= 81

х= 81 : 9

х= 9 друге число

7х= 7 * 9 = 63 перше число

х+9= 9+9= 18 трете число