У прямокутній системі координат у просторі задано вектор AB(-3; 8; 1) і точку В(7; – 2; 0), точка 0

— початок координат. 1. Визначте ординату у точки А (x; у; 2).​ 2 обчислень скалярний добуток OA•AB ​

Ответы на вопрос

Отвечает Спиридонов Алексей.

Ответ:

А ( 10;- 10; - 1 ) .

Пошаговое объяснение:

Вектор АВ ( - 3 ; 8 ; 1 ) ,   В ( 7 ; - 2 ; 0 ) . Нехай  точка А ( x ; y ; z ) , тоді

{ 7 - x = - 3 ,             { x  = 7 + 3 ,            { x = 10 ,

{ - 2 - y = 8 ,      ⇒   { y = - 2 - 8 ,     ⇒   { y = - 10,

{ 0 - z = 1 ;                { z = - 1 ;                 { z = - 1  ;   отже , точка А ( 10;- 10; - 1 ) .