З двох населених пунктів назустрічвідстань між якими 22,5 км, одночасно-вийшли два туристи.

Швидкість першого 4.3км/гол0.4 км/год менше, ніж швидкість другого. Яка відстаньбуде через 1 год; 0,5 год; 2,5 год? Через який час вони зустринуться ДОПОМОЖІТЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4,3-0,4=3,9км/год швидк 2 туриста

4.3+3,9=8,2 км/год швидк 2х туристов

22,5-8,2=14,3км между ними через год

8,2×0,5=4.1км за 0,5 год

22,5-4,1=18,4км между ними через 0,5 год

8,2×2,5=20,5 км за 2,5 год

22,5-20,5=2км между ними через 2,5 год

22,5÷8,2=2,74 год встретятся