З двох населених пунктів, відстань між якими 22,5 км, одночас- но назустріч один одному вийшли

два туристи. Швидкість першого4,3 км/год, це на 0,4 км/год менше, ніж швидкість другого. Яка відстаньбуде між туристами через 1 год; 0,5 год; 2,5 год? Через який час вонизустрінуться?в пропорции ​

Ответы на вопрос

Отвечает Селякина Даша.

Ответ:

Через годину відстань між туристами буде-13,5км, через 0,5 год - 18км, а через 2,5год вони зустрінуться

Пошаговое объяснение:

1) 4,3+0,4=4,7(км/год)-швидкість другого

2) 4,3+4,7=9(км/год)-проходять за 1 год разом

3)22,5-9=13,5(км)-відстань між туристами через годину

4)22,5-9*0,5=22,5-4,5=18(км)- відстань між туристами через пів години

5) 22,5-9*2,5=22,5-22,5=0(км)- зустрінуться через 2,5 год