3. Туристи від табору до місця екскурсії пропливали на плоту 11 2/5 км, а назад верталися на човні

зі швидкість 5 7/10 км/год. Визнач швидкість течії річки, якщо відомо що на зворотній шлях вони витратили на 1 год менше ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кочергин Кирилл.

Ответ:

3,8

Пошаговое объяснение:

x - скорость течения, км/ч.

11 2/5=57/5=11,4 км - расстояние от лагеря до места экскурсии.

5 7/10=57/10=5,7 км/ч - скорость лодки против течения.

11,4/x -114/57=1

11,4/x=1+2

x=11,4÷3

x=3,8 км/ч - скорость течения.