З села в місто одночасно в одному напрямку виїхали велосипедист і мотоцикліст. Швидкість

велосипедиста 15 км/год, що становить 7/3 швидкості мотоцикліста. Яка відстань буде між велосипедистом і мотоциклістом через 36 хв після виїзду?

Ответы на вопрос

Отвечает Морозов Александр.

Ответ:

12км видстань между велосипедистом и мотоциклистом

Пошаговое объяснение:

15×7/3=35км/год швидк мотоциклиста

36÷60=0,6 год

15×0,6=9 км велосипедист 0,6 год

35×0,6=21 км мотоциклист за 0,6 год

21-9=12км