Олег прочитав 7/8 книжки а Ігор 3/4 книжки скільки у книжці сторінок якщо Ігор прочитав на 42

сторінки менше від Олега?

Ответы на вопрос

Отвечает Кольцова Соня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 7/8 - 3/4 = 7/8 - 6/8 = 1/8 (часть) - книги прочитал меньше Игорь

2) 1/8 = 42 страницы

42 : 1/8 = 42 * 8/1 = 336/1 = 336 (страниц) - всего в книге

Ответ: 336 страниц