Ігор прочитав дві книжки , читаючи щодня однакову кількість сторінок. Першу книжку він прочитав за

4 дні, а другу - за 7 днів. У другій книжці на 60 сторінок більше, ніж у першій. Скільки сторінок у кожній книжці? (з умовою та розв'язанням)​

Ответы на вопрос

Отвечает Абдал-Али-Хан Ангелина.

Розв'язання:

1) 7 – 4 = 3 (дн.) —довше Ігор читав другу книжку.

2) 60 : 3 = 20 (с.) - читав за один день

3) 20 • 4=80 (с.) - у першій книжці

4) 20 • 7 = 140 (с.) – у другій книжці

Відповідь: у першій книжці 80 сторінок, у другій – 140 сторінок.

Отвечает Седов Данил.

Відповідь:

Нехай х сторінок у першій книзі, тоді у другій книзі х+60 сторінок.

Складемо рівняння:

x/4=(x+60)/7

(7x-4x-240) / 28 = 0

3x-240 = 0

3x = 240

x=80

80 сторінок у першій книзі.

140 сторінок у другій книзі.