Четвертокласник Руслан за певний час прочитав дві книжки, у першій книжці - 240 сторінок, а в

другій - 380. Другу книжку він читав на 7 днів довше, ніж першу. Скільки днів Руслан читав кожну книжку, якщо щодня прочитував однакову кількість сторінок? срочно с полным решением даю 40 балов ​

Ответы на вопрос

Отвечает Филатов Саша.

Пошаговое объяснение:

1) 380 - 240 = 140 (стр) - больше во 2 книге

2) 140 : 7 = 20 (стр) - читал в день

3) 240 : 20 = 12 (дней) - читал 1 книгу

4) 380 : 20 = 19 (дней) - читал 2 книгу