У першій книжці 150ст. у другій - на 50 сторінок менше ніж у першій , а в третій - на 70 сторінок

більше , ніж у першій в другій разом .Скільки сторінок у третій книжці?

Ответы на вопрос

Отвечает Овчинина Варя.

1) 150 - 50 = 100 стр  - во второй книге

2) 150+100= 200 стр  - в первой и второй книгах вместе

3) 200+70 = 270 стр - в третьей книге


1) 150 - 50 = 100 с - у другій книзі

2) 150+100= 200 стор - у першій та другій книгах разом

3) 200+70 = 270 стор - у третій книзі.