. Знайдіть координати точок перетину з осями координат параболи y = 2х2 - 5х + 3;​


Ответы на вопрос

Отвечает Синкевич Влад.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

    y = 2х² - 5х + 3 ;​

із віссю Оу :    х = 0 ;   у = 2*0² - 5*0 + 3 = 3 ;   ( 0 ; 3 ) - точка перетину .

Із віссю Ох :    у = 0 ;                2х² - 5х + 3 = 0 ;

            D = 25 - 24 = 1 > 0 ;   x = ( 5 - 1 )/4 = 1 ;  x = ( 5 + 1 )/4 = 1,5 ;

      ( 1 ; 0 )  i  ( 1,5 ; 0 ) - точкb перетину параболи з віссю Ох .