Ціну на товар, що коштував 150 грн. спочатку знизили на 20%, а потім підвищили на 5%. Як і на

скільки змінилась ціна товару у порівняння з початковою?

Ответы на вопрос

Отвечает Крайцер Анастасия.

Ответ: на 24 грн снизилась

Пошаговое объяснение:

150÷100×20=30грн знижка

150-30=120грн цена со снижкой

120÷100×5=6грн повышение

150-(120+6)=24 грн