З двох міст одночасно на зустріч один одному виїхали мотоциклісти і через дві години вони

зустрілися. Знайти відстань між містами, якщо швидкість першого мотоцикліста 72 км/год, а швидкість другого 67/год .помогите пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Бутчик Вася.

Знаходимо відстань, що проїхав 1-й мотоцикліст:

72*2=144км (ми знаємо, що він їхав 2 години)

Другий:

67*2=134км ( так само їхав 2 години)

Тепер знайдемо відстань між містами, склавши відстані обох мотоциклістів:

144+134=278км