На маршаллових островах інколи випадають краплі дощу діаметром в 1 см . Знайдіть поверхню такої

краплі вважаючи що вона має форму кулі

Ответы на вопрос

Отвечает Суворова Александра.

Ответ:

3.14 cm^{2}

Пошаговое объяснение:

S=4*Pi*r^{2}

r=0.5 см

S=Pi*4*0.5*0.5=3.14 cm^{2}