Знайдіть радіус кола, довжина якого дорівнює 16 см числа пи?


Ответы на вопрос

Отвечает Гунько Настя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Довжина кола дорівнює:

С = 2*π*R = 16π

Звідси знайдемо радіус кола:  

R = C/2π = 16π/2π = 8 см