Одна сторона трикутника вдвічі менша від другої і на 2 менша від третьої. знайдіть сторони

трикутника, якщо йогу периметр 34см​

Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Степан.

Ответ: 8 см, 16 см и 10 см


Отвечает Романова Алина.

Відповідь:8.10.16

Покрокове пояснення: 32÷2=16

16÷2=8 8+2=10