Радіус земної кулі 6 320 км . знайдіть довжину екватора​


Ответы на вопрос

Отвечает Бородкин Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Довжина кола ( єкватор) дорівнює : С=2пR

С=2п*6320= 12640п = 2*3,14*6320=39689,6 км