17. До магазину завезли 350 кг цукру. За перший день про- Ірга цукру продали за перший день? дали

24 % завезеного цукру. Скільки кілограмів завезе- ного цукру продали за перший день ?

Ответы на вопрос

Отвечает Ворона Ксюша.

Ответ:

84 кг цукру.

Пошаговое объяснение:

За перший день продали 24% від 350кг. Це 350÷100×24=3,5×24=84кг.