Данило та Андрій грали гру:за кожен забитий гол гравець набирає 2очки.Данило забив 5голів, а Андрій

9голів.На скільки більше років набрав Андрій?

Ответы на вопрос

Отвечает Тимонин Никита.

Ответ:

на 8

Пошаговое объяснение:

Данило та Андрій грали гру:за кожен забитий гол гравець набирає 2очки.Данило забив 5голів, а Андрій 9голів.На скільки більше балів набрав Андрій?

Решение:

(9 - 5) · 2 = 4 · 2 = 8

Ответ: на 8