Кращий гравець шкільної баскетбольної команди зіграв 4 гри і набрав за гру в середньому 25 очок. У

трьох перших іграх він набрав 20, 29 і 23 очка. Скільки очок набрав баскетболіст в четвертій грі?

Ответы на вопрос

Отвечает Колиснык Богдан.
Ответ: 28 очок

Пошаговое объяснение: Нехай х — кількість очок у четвертій грі. Враховуючи умову, складемо рівняння:

(20+29+23+х)/4=25

20+29+23+х=100

х=100-20-29-23

х=28