Данило та Ірина грають у таку гру – вони підкидають монету. Якщо випаде герб, то перемагає Ірина, а

Данило віддає їй 2 цукерки. Якщо випадає цифра, то перемагає Данило, а Ірина віддає йому 3 цукерки. Після 30 підкидань монети кількість цукерок у дітей не змінилася порівняно з початковими кількостями. Скільки разів переміг Данило?

Ответы на вопрос

Отвечает Умеренков Никита.
Після підкидання монети обовязково є переможець/ Нехай Ірина перемогла х разів, тоді Данило переміг 30-х разів
ЗА умовою задачі складаємо рівняння
, 2x=3(30-x)
2x=90-3x
2x+3x=90
5x=90
x=90:5
x=18
30-x=30-18=12
відповідь, 12 разів переміг Данило,18 разів перемогла Ірина