Перший набірник набрав 50 сторінок рукопису. ількість сторінок які набрав другий набірник ,

становить70% від кількості сторінок, що набрав перший, і 5/6 від кількості сторінок, що набрав третій. Скільки сторінок набрали три набірники разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Нездийминога Юлия.

Ответ:

50 ÷100 =0,5 -становить 1 відсоток від 1 збірника

2 збірник =0,5*70=35 сторінок

3 збірник 35÷6=5,8 це¹/5

5,8*5=29 сторінок

50+35+29=114 сторінок мають всі три збірника разом

Пошаговое объяснение:

1 збірник-50 сторінок

2 збірник-35 сторінок

3 збірник-29 сторінок