На шарф розміром 64 см х 17 см потрібно Витратити 200 г шерсті. Скільки потрібно шерсті, щоб

сплести шарф розміром 85 см х 16 см?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сайко Данил.

Ответ:

250 г

Пошаговое объяснение:

64*17=1088 (см²) площа першого шарфа

85*16=1360 (см²) площа другого шарфа

Пропорція:

1088 см² ----------- 200 г шерсті

1360 см² -----------      х г шерсті

х=1360*200:1088=250 (г) шерсті

Отвечает Жаркова Настя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Площа шарфа  першого 64 * 17 = 1088 см2

Площа шарфа другого 85 * 16= 1360 см2

Складемо пропорцію:

1088 см2 - 200 г шерсті

1360 см2 - х г шерсті

х= 1360 * 200 : 1088

х= 250 г шерсті  потрібно , щоб сплести шарф розміром 85 см х 16 см