Перша сторона трикутника дорівнює 8см, друга на 3см довша за першу, але на 4см коротша від третьої.

Знайдіть периметр трикутника?

Ответы на вопрос

Отвечает Кондратюк Илья.

Ответ:

Відповідь 34 сантиметри.

Пошаговое объяснение:

2-га сторона: 8+3=11(см)

з-тя сторона: 11+4=15(см)

Периметр: 8+11+15=34(см)

Отвечает Тувинцева Ника.

Ответ:

нехай відома сторона буде АВ, друга сторона ВС, а третя АС

ВС=8+3=11

АС=11+4=15

Р=8+11+15=34