302. Довжина трьох стрічок дорівнює 2м 10 см. Перша стрічка на 20 см довша від третьої, а друга

стрічка – на| 10 см ДОВша від третьої. Яка довжина другої і третьоїСтрічок окремо?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ковтун Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

х+х+10+х+20=210см

3х+30=210

3х=210-30=180

х=180:3=60см длина 3 стр

60+20=80см длина 1стр

60+10=70см длина 2стр