Перша сторона трикутника дорівнює 3 цілих 1/4 м, друга сторона на 1/3 м коротша за першу, а третя

на 2/5 м довша від другої. Знайдіть периметр трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Барабан Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 сторона - 3\frac{1}{4}

Вторая - 3\frac{1}{4} -\frac{1}{3} =3\frac{3}{12} -\frac{4}{12}=2\frac{15}{12} -\frac{4}{12}=2\frac{11}{12}

Третья сторона -  2\frac{11}{12} +\frac{2}{5} =2\frac{55}{60} +\frac{24}{60}=2\frac{79}{60}=3\frac{19}{60}=

Периметр равен 3\frac{1}{4} +2\frac{11}{12}+3\frac{19}{60} =3\frac{15}{60} +2\frac{55}{60}+3\frac{19}{60}=8\frac{89}{60}=9\frac{29}{60}