Одна сторона трикутника дорівнює 6 см, друга - в 4 рази довша за першу, а третя - на 3 см коротша

від другої. Знайдіть периметр трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Терелёв Артём.
1 сторона - 6 см
2 сторона - 6*4
3 сторона - (6*4)-3
РЕШЕНИЕ
1) 6*4=24 (2 сторона)
2) 24-3=21 (3 сторона)
3) 6+24+21=51 см (периметр)
ОТВЕТ
51 см