У січні автозбірний цех випустив 16 автомобілів, у лютому - 20, у березні 24. А) Яку частину від

загального числа автомобілів, випущених за 3 місяці, складають автомобілі, випущені в січні? Б) У скільки разів менше автомобілів цех випустив у січні в порівнянні з лютим? В) На скільки відсотків збільшилось виробництво автомобілів у березні в порівнянні з лютим? Пжжжж, срочно, даю багато балів !!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Каревская Вероника.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

16+20+24= 60 автомобілів випустив завод за три місяці

а)  60 авто - 1 ціла частина

    16 авто  - х

х= 16 : 60= 4/15 частину від загального числа, випущені в січні

б) 20 : 16 = 1,25 рази менше автомобілів цех випустив у січні в порівнянні з лютим

в) 24 - 20 = 4 авто  на стільки більше випустили у березні ніж у лютому

20 авто - 100%

    4 авто - х

х= 4 *100%:20

х= 20%  на стільки відсотків збільшилось виробництво автомобілів у березні в порівнянні з лютим