У січні автомобільний цех випустив 16 автомобілів, у лютому – 20, у березні – 24. Яку частину від

загального числа автомобілів, випущених за три місяці, складають автомобілі, випущені в березні?​

Ответы на вопрос

Отвечает Галушкин Иван.

Ответ:2/5 автомобилей выпущено в березни

Пошаговое объяснение:

16+20+24=60 автомобилей всего за 3 месяца

24:60=24/60=2/5