Водою із двох кранів басейн місткістю 240 л заповнюють за 3 години за який час буде заповнена

басейн місткість 320 л з чотирьох кранів

Ответы на вопрос

Отвечает Прокопенко Артём.

Ответ:

за 2 години

Пошаговое объяснение:

240/3=80 - 2 крана за 1 годину

80/2=40 1 кран за 1 годину

320/4=80 л на 1 кран

80/40=2 години