Місткість 1 банки 3 л., кількість 100. Місткість 2 банки невідома , кількість 150. 3агальа

місткість двох банок однакова. Яка місткість 2-гої банки

Ответы на вопрос

Отвечает Побережнюк Диана.
1) 3*100=300 (л) - загальна місткість всіх перших банок.
2) 300:150=2 (л) - місткість другої банки.
Відповідь: 2 л