4. Арифметичну прогресію задано формулою n-го члена a_{n} = - 3n + 7 . Знайдіть суму двадцяти шести

перших членів арифметичної прогресії срочно!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Буйновская Виктория.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

an = -3n + 7

an+1 =-3*(n+1) + 7 = -3n - 3 + 7 = -3n + 4

d = an+1 - an = -3n + 4 - (-3n + 7) = -3n + 4 + 3n - 7 = -3

a1 = -3 + 7= 4

S26 = (2*a1 + 25*d)/2))* 26 = (2 *4 + 25*(-3))/2))* 26= -67 : 2 * 26 = -871