Прямокутник, площа якого дорівнює 40 см2, обертають навколо однієї з його сторін. Обчисліть площу

бічної поверхні утвореного циліндра.

Ответы на вопрос

Отвечает Таньшин Вадим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Маємо прямокутник з площєю : S= a*b= 40 см² обернемо його  навколо сторони а і тоді утворений циліндр матиме радіус основи b см і висоту а см.

Площа бічної поверхні утвореного циліндра дорівнюватиме:

Sб.п. = 2пSпрямок.= 2 * 3,14 * 40  ≈ 251,2 см²