У трьох кошиках 8,8кг полуниці. У першому і другому i кошиках разом 5,9кг полуниці, а у другому та

третьому - 6,1кг. Скільки кілограмів полуниці в кожному кошику?​

Ответы на вопрос

Отвечает Айтуаров Бирлик.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 8,8 - 5,9 = 2,9 (кг) - клубники в 3 корзине

2) 8,8 - 6,1 = 2,7 (кг) - в 1 корзине

3) 8,8 - (2,9 + 2,7) = 8,8 - 5,6 = 3,2 (кг) - во 2 корзине

Отвечает Маклакова Валерия.
Ответ:1 кошик 3,2 кг
2 кошик 2,3
3 кошик 3,3

Пошаговое объяснение: