У трьох кошиках разом 53 абрикоси.У другому кошику удвічі більше,ніж у першому,а в третьому кошику

абрикосів на 5 більше ніж у першому.Скільки аьрикосів у третьому кошику!

Ответы на вопрос

Отвечает Селеменев Максим.
Х+2х+(х+5)=53
4х+5=53
4х=53-5
4х= 48
х=12(кг)у першому ящику
12+5=17кг-у третоьму ящику