Розвяжи задачу у трьох кошиках 68 кг яблук.У першому кошику на 8 кг яблук менше,ніж у другому,а в

третьому кошику утричі більше ніж у першому.Скільки кілограмів яблук у кожному кошику?

Ответы на вопрос

Отвечает Боранбаев Адиль.

Ответ:

Припустимо,що у першому кошику х кг,тоді у другому х+8 кг, а третьому  3x

х+х+8+3х=68

5х=60

x=60:5

х= 12

х=12 кг у першому кошику

12+8=20 кг у другому кошику

12*3=36 кг у третьому кошику

Пошаговое объяснение: