Складіть числовий вираз і обчисліть його значення до різниці чисел 2/1/3 -7/1/7+7/3/7+(-10/2/3)=


Ответы на вопрос

Отвечает Ефремов Даня.

Ответ:

-8 1/21

Пошаговое объяснение:

2 1/3 -7 1/7+7 3/7+(-10 2/3) = 2 1/3 - 7 1/7 + 7 3/7 - 10 2/3 =

(2 1/3 - 10 2/3) + (7 3/7 - 7 1/7)   = -8 1/3 + 2/7 = -8 7/21 + 6/21 = -8 1/21