Знайти кординати середини відрізка АВ якщо а(4;-5),в(-3;-1)


Ответы на вопрос

Отвечает Дудина Раиса.

Ответ:     ( 1/2 ;- 3 ) .

Пошаговое объяснение:

    A(4;-5) , B(-3;-1) .

  Нехай  С( x₀ ; y₀ ) - середини відрізка АВ , тоді

  x₀ = ( 4 - 3 )/2 = 1/2 ;    y₀ = ( - 5 - 1 )/2 = - 3 . Отже ,  С( 1/2 ;- 3 ) .