Знайдіть діаметр кола якщо його довжина 12пи см ​


Ответы на вопрос

Отвечает Степурко Дана.

Відповідь:

12

Покрокове пояснення:

  • C=\pi d

C=12\pi

12\pi =\pi d

d=\frac{12\pi }{\pi } =12