Довести, що значення виразу (15-24)² y-81y не залежить від значення y


Ответы на вопрос

Отвечает Барахтей Софія.

(15-24)² y-81y=(-9)²у-81у=81у-81у=0- не зависит от у, т.к. не содержит в записи у.