Відстань від будинку Маринки до школи становить 170 м, а відстань від школи до парку на 120 м

більша. Яку відстань проходить Маринка від свого будинку до парку й назад?

Ответы на вопрос

Отвечает Францкевич Захар.

Ответ:

1) 170+120=290 ( м. ) - від школи до парку.

2) 290*2=580 ( м. ) - від будинку до парку й назад.

Відповідь: Маринка від свого будинку до парку й назад проходить 580 метрів.