два велосипедисти одночасно виїхали на зустріч один одному з двох міст.Швидкість першого

велосипедиста 10км/год, швидкість другого 12км/год.Через скільки годин вони зустрінуться, якщо відстань між містами 66км?​

Ответы на вопрос

Отвечает Дауренов Арнур.

Ответ:

Велосипедисты встретятся через 3 часа.

Пошаговое объяснение:

Условие задачи дано во вложении.

Решение:

1) Vсбл = V1 + V2 = 10 + 12 = 22 (км/ч) - скорость сближения велосипедистов;

2) t = S : Vсбл = 66 : 22 = 3 (ч) - через столько велосипедисты встретятся.