Знайдіть натуральні розв'язки нерівності 1 ціла 2/5<х/5< 2 цілих 1/5


Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Ответ:

х є {8;9;10}

Пошаговое объяснение:

1 \frac{2}{5}  <  \frac{x}{5}  < 2 \frac{1}{5}  \\  \frac{7}{5}  <  \frac{x}{5}  <  \frac{11}{5}   \:  \:  \:  \:  \:  |  \times 5 \\ 7 < x < 11

х є {8;9;10}