2. Яхта капітана Врунгеля Плила 1,5 год за течією і 1,8 год проти течії. Скільки кілометрів

проплила Яхта, якщо її власна швидкість дорівнює 25 км/год, а швидкість течії - 1,2 км/ год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Урманова Улбосын.

Відповідь:

Загалом яхта капітана Врунгеля пропливла 82,14 км.

Покрокове пояснення:

За 1,5 години за течією яхта капітана Врунгеля пропливла:

( 25 + 1,2 ) × 1,5 = 26,2 × 1,5 = 39,3 км.

За 1,8 години проти течії яхта капітана Врунгеля пропливла:

( 25 - 1,2 ) × 1,8 = 23,8 × 1,8 = 42,84 км.

Загалом яхта капітана Врунгеля пропливла:

39,3 + 42,84 = 82,14 км.