ширину ділянки прямокутної форми,що дорівнює 180м,зменшили в 3 рази .На скільки метрів зменшився

периметр ділянки

Ответы на вопрос

Отвечает Алиев Эскендер.

Ответ:

на 240м

Пошаговое объяснение:

180/3=60м

180-60=120м

120*2=240м