Знайдіть об'єм сфери, що має діаметр 2 м.​


Ответы на вопрос

Отвечает Панферов Алексей.

Об'єм сфери обчислимо за формулою:

V = \frac{1}{6}\pi D^3 = \frac{1}{6}\pi *(2)^3 = \frac{4\pi }{3} см^3

Відповідь: V = \frac{4\pi }{3} cм^3