Площа прямокутника = 80см², а одна зі сторін 10 см. Знайдіть довжину решти сторін прямокутника.


Ответы на вопрос

Отвечает Амирова Анна.

Ответ:

8 см

Пошаговое объяснение:

S = a*b

a = S/b

a= 80/10

a = 8 см